Zespół Szkół w Urszulinie

Biegi Niepodległości Szkół Gminy Urszulin

Utworzono dnia 12.12.2023

Biegi Niepodległości Szkół Gminy Urszulin.

W dniu 13 listopada 2023 r. aby uczcić Narodowe Święto Niepodległości w Zespole Szkół w Urszulinie odbyła się impreza sportowa Biegi Niepodległości Szkół Gminy Urszulin. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie biegów byli nauczyciele wychowania fizycznego Mirosław Chudzik – koordynator i pomysłodawca imprezy, Urszula Dynos, Mariusz Kloc. Uczniowie startowali w kategoriach wiekowych podzielonych według klas. Nagrody, które zostały wręczone zwycięzcom zostały ufundowane przez Wójta Gminy Urszulin w ramach środków przeznaczonych na organizację Biegów Ekologicznych, które z przyczyn organizacyjnych nie odbyły się. Fundusze zostały również przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla wszystkich szkól z naszej gminy.